SEO optimalizácia
pre vyhľadávače

Robiť kvalitné SEO je dôležitejšie
ako ešte nikdy predtým

Prečo je dôležité priateliť sa s Googlom?

Chcete získavať zákazníkov aj vďaka internetu? Len hocijakou webstránkou to nepôjde. Nepôjde to ani formou iba platenej reklamy. Vážnym dôvodom, prečo by ste sa mali venovať SEO optimalizácií, je AdBlock (blokovanie reklamy).

SEO optimalizácia pre vyhľadávače - Spišská Nová Ves a Liptovský Mikuláš

"Rôzne zdroje uvádzajú, že na Slovensku používa Adblock (blokovanie reklamy) 30% - 40% online populácie. Zároveň štúdie uvádzajú, že medziročný nárast blokovania je až 90%. Z uvedeného vyplýva, že štandardnou reklamou na internete nedokážete osloviť až jednu tretinu používateľov."

Čo to pre Vás znamená?

Spoliehať sa iba na platenú reklamu je z dlhodobého hľadiska rizikové. Ľudia majú radi obsah, ale nemajú radi reklamy. Vytvárať kvalitný obsah je teda nevyhnutnosť. Ak sa nevenujete SEO optimalizácií v tom najširšom slova zmysle (nie len tvorbe relevantného obsahu) vaše doterajšie pozície môžete rýchlo stratiť a konkurencia vás môže predbehnúť.

SEO optimalizácia nie je len o vytváraní relevantného obsahu.
SEO stojí nad celým online marketigom.

Pre koho je služba SEO - optimalizácia pre vyhľadávače určená?

Každý majiteľ eshopu alebo webstránky by sa mal aspoň
z časti zaoberať SEO optimalizáciou.

Ak chcete:

• zachytiť trend, na ktorý si zvykli používatelia internetu (vaši zákazníci)
• aj o rok získavať zákazníkov z webu
• aby vás ľudia našli cez Google
• zvýšiť návštevnosť vašej webstránky
• predávať cez váš web

...bez SEO optimalizácie to nepôjde.

Je jedno, či na vašom webe ponúkate služby, predávate tovar, alebo píšete blogové články. Princípy SEO optimalizácie musí poznať a aplikovať každý, kto má záujem uspieť aj vďaka internetu.

Čo získate a ako vyzerá SEO optimalizácia s nami?

SEO optimalizácia pre vyhľadávače - Spišská Nová Ves a Liptovský Mikuláš

Základným cieľom SEO je byť viditeľní pre tých správnych ľudí, aby o vás hovorili, sledovali vás a nakoniec, aby sa stali vašimi zákazníkmi a fanúšikmi. Preto SEO optimalizácia je dlhodobý proces, ktorý je založený na úzkej spolupráci medzi SEO agentúrou (nami) a klientom (vami).

 Ako to prebieha, ktoré faktory a techniky optimalizácie
majú vplyv na celkové SEO?

 • 1
  SEO AUDIT
  Prvým krokom je zistiť, aké prekážky sú na stránke, ktorú časť stránky je potrebné opraviť a optimalizovať. SEO audit zahŕňa audit kódu, obsahový audit, UX audit, ale aj rýchlosť načítavania stránky. Dôležitou súčasťou je aj analýza kľúčových slov ktorá vám pomôže pri tvorbe obsahu, PPC kampaní a content marketingu. Výsledkom je správa na základe ktorej určíme jednotlivé kroky SEO optimalizácie a ich časový harmonogram.
 • 2
  On – page SEO
  Druhým krokom je optimalizácia priamo na webstránke. Tieto faktory môžeme rozdeliť na technické a obsahové. Technická optimalizácia predstavuje faktory ako indexácia webstránky vo vyhľadávačoch, presmerovanie stránok, responzívny web, rýchlosť načítavania stránky a optimalizáciu kódu. Obsahová optimalizácia sa zameriava na to čo vidia návštevníci webstránky. Zahŕňa aj titulky, popisky, URL adresy a celkový obsah stránky.
 • 3
  Off – page SEO
  Ďalším krokom optimalizácie je získanie popularity vášho webu, aby iné stránky odkazovali na váš web. Sem patrí aktivita na sociálnych sieťach, ale aj rôzne fóra, blogy, relevantné katalógy odkazujúce na váš web.

Ešte stále váhate, či je táto služba pre vás? Nám SEO optimalizácia pomáha získať lepšie pozície na internete a verných zákazníkov!

Môže pomôcť aj vám!

Dnes je internet úplne iný ako kedysi. A ak chcete uspieť v dnešnej dobe na internete, musíte k webu pristupovať oveľa sofistikovanejšie, ako to bolo v minulosti.  Zvýšte svoje šance na úspech a doprajte svojmu webu SEO optimalizáciu.