O Magnetice

V období, keď sme začali podnikať, bol internetový trh na Slovensku pomerne mladý a pre úspech na internete stačila pekná a fungujúca internetová stránka. (To boli časy, čo poviete? 🙂 ) Hneď v našich začiatkoch sa nám výrazne darilo, zákazky sa nám sypali a mali sme plné ruky práce. Náš tím sa rozrastal.

Ale časom…

Musíme sa priznať, že neskôr sa všetko na internete zmenilo. Web už mal takmer každý a konkurencia vzrástla. A my sme zaspali takpovediac na vavrínoch. Často sme si kládli otázky:

“Ako je možné, že my tvorcovia webov ani cez vlastný web nedokážeme získať zákazníkov?"

Všetko to došlo až takmer do posledného štádia a naša myseľ sa pohrávala s myšlienkou zatvorenia firmy.

Vtedy sme ani netušili, čo dokáže urobiť jednoduchá analýza klienta. Zmenila získavanie zákazníkov z webu.

Keď sme najviac pocítili nedostatok projektov a klientov, zamerali sme svoju pozornosť na vymyslenie stratégie, ako ich získať. Celé týždne sme hľadali medzeru, ktorú by mohla na trhu vykryť naša firma.

“Svoju pozornosť sme obrátili na rakúsky a nemecký trh, pretože systém Typo3, na ktorom sú postavené naše stránky, je veľmi populárny práve v týchto krajinách.”

A vtedy to všetko začalo...

Rozoberali sme nášho potenciálneho klienta doslova z každej strany a na základe tejto analýzy sme postavili web, ktorý nám neustále prináša zákazky zo zahraničia.

Keď sme získali prvého klienta zo zahraničia, boli sme šťastní. Uvedomili sme si však, že nás to stálo viac peňazí na reklamu, ako sme si predstavovali. A preto sme sa všetci pustili do štúdia a vylepšovali náš web.

A vtedy sme prišli na to, v čom spočíva fígeľ...

Poznanie, že reklama cieľená na relevantnú návštevnosť a tvorba obsahu, ktorá priam priťahuje oči zákazníka, bolo kľúčové ...

Áno, skutočne! Dobre vyzerajúci a fungujúci web je dnes nevyhnutnosťou. Čo však na webe predáva, je dobrá stratégia postavená na obsahu a získavaní návštevnosti, u ktorých je vysoká pravdepodobnosť, že si kúpia vaše služby alebo produkty.
Všetky poznatky a skúsenosti z tejto oblasti sme aplikovali do ďalších webov a často sme sami prekvapení, ako to skvelo a účinne funguje aj pri weboch našich klientov.

…a obrátilo získavanie zákazníkov z webu úplne na ruby.

Dnes pomáhame našim klientom, aby sa najviac vžili do pocitov a potrieb svojich zákazníkov. Je to naozaj kľúčové pri tvorbe webu a vôbec celého podnikania.
Môžete robiť tie najlepšie produkty a ponúkať vynikajúce služby, ale pokiaľ to ľuďom neukážete, nikdy váš biznis neporastie.

Prečo

Magnetica?

Už od svojho vzniku sme túžili po jednom, aby sme vytvárali príťažlivé weby. Weby, ktoré budú nielen dobré vyzerať, ale budú priam magnetické pre zákazníkov.

 

Chceme pomôcť našim klientom uskutočňovať ich sny. Sny, ktoré sa môžu vďaka internetu stať skutočnosťou.

 

Internet ponúka obrovské možnosti. A spoluprácou s nami ich môžete využiť vo svoj prospech.

Potrebujete poradiť s webom?

Ozvite sa nám, radi vám pomôžeme

Meno*
Telefón*
Email*
Vaša správa

Áno, aby sme nezabudli! Máte u nás konzultáciu ZDARMA!

Trápia vás otázky:

  • „Prečo mi môj web nepredáva“?
  • Chcete získať radu, kde to vylepšiť a ako to vylepšiť?
  • Chcete nový web urobiť tak, aby bol pre váš biznis naozaj účinný?
  • Čo všetko potrebujete vedieť predtým, než sa pustíte do tvorby nového webu?

Získajte účinné rady o webe ešte dnes vďaka bezplatnej konzultácii. Prečítajte si o tom, ako získať bezplatnú konzultáciu.