Tvorba microsite:

Prekvapivý spôsob
ako jednoducho a účinne

upútať pozornosť vašich zákazníkov

Dajte ľuďom také informácie,

ktoré hľadajú a ktoré vyriešia ich problém
a oni u vás nakúpia!

Ako zamerať pozornosť ľudí na internete na vašu službu, produkt, akciu či udalosť? Jednoducho! Vytvorte web, ktorý bude venovaný iba jedinej službe či produktu.

Webstránky mnohých firiem sú postavené tak, že obsahujú informácie o celej škále rôznorodých služieb a produktov. Mnohé firmy majú tendenciu dať na svoj web čo najviac obsahu. To však môže pôsobiť na vašich zákazníkov mätúco. Veľakrát je efektívnejšie a účinnejšie ponúkať na danom webe iba jednu službu či produkt. Nerozptyľujte pozornosť vašich zákazníkov, ale naopak, upriamte pozornosť na to podstatné.

Pre koho je služba Tvorba microsite webu určená?

Všetkým vám, ktorí chcete cielene upútať pozornosť ľudí na vašu konkrétnu:

službu, produkt, udalosť/event

a inú propagačnú akciu

Vďaka jednoduchému “jednostránkovemu” webu vaši zákazníci zistia všetko potrebné o vašej jedinečnej ponuke.

Čo získate a ako prebieha tvorba Microsite s našou spoločnosťou?

Tak ako pri tvorbe každého (či už zložitého, alebo jednoduchého) webu je dôležitý psychologický aspekt, pretože práve on rozhoduje, ako na vašu ponuku zareaguje potenciálny zákazník. Aj tvorbu Microsite začíname práve tvorbou koncepcie.

 • 1

  Tvorba koncepcie Microsite

  Tvorba koncepcie začína stretnutiami s vami a vaším tímom, pri ktorých analyzujeme vašu službu, produkt, vášho zákazníka a konkurenčné prostredie. A samozrejme nezabúdame ani na analýzu kľúčových slov. Tieto analýzy nám vytvárajú podklad na vytvorenie koncepcie z hľadiska psychológie predaja, oslovovania zákazníkov, formy prezentovania a spôsobu komunikácie, ako aj vyhľadateľnosti na Google (SEO).
 • 2

  Dizajn aj pre mobily

  Na základe vytvorenej koncepcie vytvoríme dizajn, ktorý je postavený podľa pravidiel UI a UX (užívateľská skúsenosť a užívateľské rozhranie) a zároveň jeho zobrazovanie sa prispôsobuje rôznym zariadeniam - tabletom, mobilom, a podobne (Responsive Web Design).
 • 3

  Programovanie funkcionality

  Nadizajnovaný web naši programátori oživia. Zákazníci budú môcť klikať na tlačidla, posielať vám maily, objednávať, sťahovať dokumenty, či inak komunikovať s vami prostredníctvom webu.
 • 4

  Napĺňanie obsahu

  Dobre vieme, ako vás “nahadzovanie” obsahu na web otravuje. U nás texty a celkový obsah (obrázky, dokumenty) na web nahadzujeme my. Odovzdáme vám Microsite kompletný.
 • 5

  Sledovanie správania návštevníkov na webe

  Po spustení Microsite všetko pozorne sledujeme. Váš nový web nasadíme na analytické nástroje od spoločnosti Google a budeme pozorovať, ako reagujú na vašu ponuku ľudia na internete.

Získajte jednostránkový web, ktorý  vám pomôže jednoducho a účinne upútať pozornosť vašich zákazníkov na vašu jednu konkrétnu službu alebo produkt.

Ešte stále váhate, či je táto služba pre vás? Nám a našim klientom Microsite pomohla efektívne spropagovať naše jedinečné služby!

Môže pomôcť aj vám!

Dnes je internet úplne iný ako kedysi. A ak chcete uspieť v dnešnej dobe na internete, musíte k tvorbe webu pristupovať oveľa sofistikovanejšie, ako to bolo v minulosti.  Zvýšte svoje šance na úspech aj vy!