Ako získať vlastný eshop,

ktorý si zamilujete?

Dajte si vytvoriť eshop na mieru,

ktorý bude kopírovať a podporovať vaše jedinečné predajné procesy a stratégie.

Máte špecifické požiadavky na dopravu a objednávky? Predávate produkty, ktorých opis neviete vtesnať do klasických šablón pre eshopy? Potrebujete svoj vlastný zľavový systém preniesť aj na eshop? Eshop na mieru je pre vás to správne riešenie! Pretože ...

váš nový eshop sa bude prispôsobovať vám, nie vy jemu.

Čo získate a ako prebieha tvorba eshopu s nami?

Už od prvého momentu zistíte, že tvorba eshopu s nami bude naozaj úspešná. Spolu si prejdeme všetky vaše predajné postupy a krok za krokom začneme vytvárať váš nový eshop:

 • 1

  Predajná koncepcia a stratégia eshopu

  Ak spojíme vaše skúsenosti s obchodom a naše skúsenosti s predajom na internete, vytvoríme jedinečný koncept vášho eshopu. Vy viete, ako to funguje vo vašom biznise a my, ako to funguje na internete.
 • 2

  Jedinečný dizajn eshopu

  Pripravíme pre vás eshop, ktorý bude rešpektovať vašu firemnú identitu, vaši zákazníci budú mať príjemnú užívateľskú skúsenosť a váš eshop sa jednoducho zobrazí aj na prehliadačoch mobilných zariadení.
 • 3

  Prepojiteľnosť s účtovným systémom a implementácia platobnej brány

  Máte účtovný systém a radi by ste ho prepojili s eshopom? Chcete zrýchliť a uľahčiť zákazníkom platby? Váš nový eshop prepojíme s vaším účtovným systémom a platobnou bránou. Takto budete ľahko evidovať objednávky a prijímať platby za tovar.
 • 4

  Obsahové konzultácie

  S vytváraním popisov pre vaše produkty vám pomôžeme. Ukážeme, ako ich písať, aby boli lákavé a ľahko čitateľné pre vašich zákazníkov. Pripravíme pre vás analýzu kľúčových slov, ktoré použijete pri tvorbe textov. Takto vytvoríte text, ktorý sa bude priateliť s návštevníkmi eshopu a s Googlom.
 • 5

  Sledovanie správania návštevníkov na webe

  Po spustení eshopu všetko pozorne sledujeme. Váš nový eshop nasadíme na analytické nástroje od spoločnosti Google a budeme pozorovať, ako reagujú na vašu ponuku ľudia na internete.
 • 6

  Podpora po spustení webu ZDARMA

  Spustením webu sa to všetko začína. A preto budeme stále stáť pri vás. Získate od nás niekoľko mesačnú podporu zdarma, kde naďalej môžete využívať naše poznatky a skúsenosti.

Ešte stále váhate, či je táto služba pre vás? Eshop našim klientom pomohol uspieť na internete!

Môže pomôcť aj vám!

Dnes je internet úplne iný ako kedysi. A ak chcete uspieť v dnešnej dobe na internete, musíte k tvorbe eshopu  pristupovať oveľa sofistikovanejšie, ako to bolo v minulosti.

Zvýšte svoje šance na úspech aj vy!