Objednávka

predvianočného auditu webu

Ak nenájdeme
minimálne 5 chýb

S objednávkou služby „Audit webu“ neváhajte!

Ak chcete ešte pre vypuknutím vianočnej nákupnej horúčky vylepšiť váš web, je potrebné si službu objednať čím skôr, aby ste stihli spolu s vaším tímom (programátor, textár, ...) zareagovať na náš vypracovaný materiál.

Povedali o nás

Testimoniál Mária Šlachtičová - magnetica.sk

Keď hľadáte správnu chémiu medzi vami a agentúrou, Magnetica je tá správna voľba. Za každým kúskom ich práce nájdete ich dušu, a to naozajstnú. S tímom Magnetici som okrem iného spolupracovala na tvorbe 6 webov od úplných základov, na príprave tlačových marketingových materiálov, na koncepcii a postoch na sociálne siete. Magnetica dokázala zhmotniť moje predstavy do úžasných výsledkov.  Ak hľadáte agentúru, ktorej na vás bude záležať, Magneticu odporúčam všetkými desiatimi 🙂

Mária Šlachtičová
Marketingový špecialista
BSP Applications, spol. s r.o.

Profesionáli, ktorí vkladajú do svojej práce nielen svoje profesionálne zručnosti, ale srdce i dušu. Ľudia, na ktorých sa môžete vždy spoľahnúť. Vďaka spolupráci s touto firmou mesto Spišská Nová Ves získalo viacero ocenení. Najviac si ceníme ocenenie Najkrajšia kniha Slovenska, ktorou sa stala monografia Dejiny mesta Spišská Nová Ves.

Ing. Andrea Jančíková
vedúca kancelárie primátora
Mesta Spišská Nová Ves