Priveďte
na svoj web
ĽUDÍ...

...u ktorých je vysoká pravdepodobnosť, že u vás nakúpia

Najjednoduchší, najrýchlejší a najlacnejší spôsob, ako na web pritiahnuť ľudí, je PPC reklama. Každá úspešná webstránka využíva online reklamu na internete. Ako však vytvoriť reklamu, ktorá vám bude prinášať len relevantnú návštevnosť?

Dobrá online reklama, ktorá prináša relevantných návštevníkov, musí spĺňať 3 základné pravidlá:

 • 1
  Zobrazujte reklamu na miestach, kde sa nachádzajú vaši zákazníci
 • 2
  Používa jazyk a vizuál, ktorým komunikujú vaši zákazníci
 • 3
  Reklama je vytvorená pomocou sofistikovaných nástrojov na správu PPC reklám, ktoré pomáhajú optimalizovať a zefektívniť reklamné kampane.

Len takto dokážete osloviť ľudí, ktorí u vás nakúpia.

Pre koho je služba určená?

Chcete vytvoriť účinnú reklamu, ktorá priláka na váš web potenciálnych zákazníkov? Služba Online reklama (PPC) vám pomôže zobrazovať reklamy na tých správnych miestach na internete a na váš web dostane relevantnú návštevnosť.


Čo získate a ako prebieha vaša online reklama s nami?

Úspešná reklama stojí na stratégii, ktorú pre vás vytvoríme.

Online reklama na internete - Liptovský Mikuláš
 • 1
  Reklamné texty a grafické spracovanie
  Pripravíme pre vás predajné texty, grafiku a na propagovanie vášho produktu využijeme najvýznamnejšie nástroje vytváranie PPC reklamy - Google Adwords a Reaklama na Facebooku.
 • 2
  Obsahové úpravy web stránky
  Aby stratégia na získavanie relevantnej návštevnosti bola čo najúčinnejšia, niekedy je potrebné upraviť aj vstupnú stránku vášho webu – stránku, na ktorú sa návštevníci dostanú po kliknutí na vašu reklamu. Dáme vám odporúčania na obsahové úpravy, aby sa zvýšila šanca získať od návštevníkov aj žiadané konverzie.
 • 3
  Webová analytika
  Dôležité pre vás bude aj sledovanie a vyhodnocovanie reklamy, ktoré je súčasťou tejto služby. Budeme vám podávať pravidelné štatistiky úspešnosti reklamy a prichádzať s návrhmi, ako vylepšiť oslovovanie vašich zákazníkoch. Získate reklamu, ktorá vám pomôže prinášať na váš web potenciálnych zákazníkov, u ktorých je vysoká pravdepodobnosť, že u vás nakúpia.

Ešte stále váhate, či je táto služba pre vás?

Nám a naším klientom online reklama pomohla efektívne spropagovať naše jedinečné služby! Môže pomôcť aj vám!
Dnes je internet úplne iný ako kedysi. A ak chcete uspieť v dnešnej dobe na webe, musíte  k online predaju pristupovať oveľa sofistikovanejšie ako to bolo v minulosti.

Zvýšte svoje šance na úspech aj vy!