Mobilné aplikácie

Android

Základným zdrojom informácii sa stávajú mobilné zariadenia, rôzneho druhu a s rôznymi funkcionalitami. Ich spoločnou vlastnosťou sa stáva pripojenie na internet. To ich predurčuje na použitie v každej chvíli, či už na pracovné účely, ako forma oddychu, ako nástroj pre rýchle objednanie, pre získanie informácie. Web stránka ako základný nástroj môže ponúknuť v spojení s mobilnou aplikáciou rýchlejší prístup k informácii, službe alebo formou mobilnej aplikácie ponúkne niečo viac (pridanú hodnotu alebo doplnkovú funkciu). Preto nesmieme chápať mobilnú aplikáciu ako kópiu web stránky.


Ak máte web stránku a uvažujete o rozšírení svojej pôsobnosti aj pre trh mobilných zariadení, vieme Vám ponúknuť plnohodnotné riešenia. Ak navyše nie ste úplne presvedčený o výhodách tohto trhu, alebo nemáte predstavu, čo by ponúkala „navyše“ mobilná aplikácia, ozvite sa nám a prekonzultujeme s Vami možnosti a výhody, prípadne navrhneme mobilnú aplikáciu od základov. Využite naše skúsenosti a technologické zázemie pri návrhu a implementácii mobilných aplikácií pre mobilné zariadenia Vašich zákazníkov.


„Naše mobilné riešenia pomáhajú organizáciam komunikovať so svojimi zákazníkmi pomocou mobilných aplikácií.“


Naši vývojári mobilnych aplikácií preskúmali a otestovali neobmedzené možnosti Android / BADA aplikácii. Najväčší dôraz kladieme na koncový produkt tak, aby bol klient spokojný a dosiahol pomocou mobilnej aplikácie žiadaný efekt. Aplikácie sú: customer friendly s jednoduchým ovládaním, rýchlym spracovaním údajov a zároveň inovatívne, dynamické pre rôzne zameranie.


Pre príklad vyberáme z referencií vytvorené aplikácie:

  • sme.sk – online denník
  • techbox.sk – správy zo sveta techniky
  • volnycas.sk – nápady na výlety a pozvánky na podujatia doma a v zahraničí
  • natankuj.sk – infoservis o cenách PHM, dopravný servis
  • Nákupný Zoznam – aby ste už nikdy nezabudli čo kúpiť
  • kalendar.sk – menný kalendár, poznámky, upozornenia, sviatky
  • sport.sk – aktuálne výsledky zápasov, online výsledky počas zápasu
  • zlavy.sme.sk – zoznam najvýhodnejších nákupov – zliav, výber z miest a kategórií


„Našim cieľom je vyvíjať a dodávať najlepšie mobilné aplikácie v zmysle užívateľského prostredia a funkcionality.“

BSP Magnetica Located at
K �eleznej studienke 27, Bratislava, SK.
Phone: +421 905 372 340