Služby

Web stránky

Chcete sa v konkurenčnom prostredí presadiť a ponúkať potenciálnym ale aj existujúcim klientom vždy aktuálne informácie? Ak si na túto otázku odpoviete kladne, je nevyhnutné, aby bola Vaša web stránka aktuálna.

viac info...

SEO

Spočíva v zlepšení štruktúry kódu stránky, jej obsahu, linkách, použitia kľúčových slov pre indexovanie stránky v internetových katalógoch a vyhľadávačoch. SEO sa rieši aj mimo samotného webu, podľa toho sa úpravy rozdeľujú na ON PAGE a OFF PAGE.


viac info...

Dizajn

Dizajn, logo, firemná identita je v dnešnej dobe to, čo nás odlišuje od okolia. Dobrý dizajn, logo, firemná identita je súhra chuti, keď odlíšenie sa od okolia dokáže pozitívne zaujať. Pre nás je dôležité, aby sme Vám poskytli kreativitu, moderný štýl a pozitívny ohlas klienta.

viac info...

eShop

Web stránka je krokom k prezentácii, predaju produktov prostredníctvom internetového obchodu (eShopu). Každý internetový obchod môže byť profesionálny a môže ponúknuť veľa možností a funkcií.

 viac info...

Mobilné aplikácie

Web stránka ako základný nástroj môže ponúknuť v spojení s mobilnou aplikáciou rýchlejší prístup k informácii, službe alebo formou mobilnej aplikácie ponúkne niečo viac. Ponúkame Vám plnohodnotné riešenia.viac info...

Tlačené materiály

Myslíme si, že nielen online reklama ponúka a posúva hranice informácii bližšie ku klientovi. Dôležitou súčasťou je to „hmatateľné“. Niečo, čo Vás zaujme na ulici, v obchodnom dome, na reklamnej tabuli, v schránke, čo dostanete fyzicky do ruky.

viac info...

Typo3

Typo3 je voľne šíriteľný redakčný systém, ktorý slúži na výrobu a editáciu web stránok. Poskytujeme aj tvorbu Typo3 rozšírení. Výber redakčného systému je závislé na rôznych kritériach, v závislosti od rozsahu projektu.

viac info...

Správa

Od jednoduchej web stránky až po mediálnu kampaň musí mať stránka zadefinovaný "scenár". Na to, aby taký scenár vznikol, je nevyhnutné podrobne preskúmať predmet realizácie, potreby klienta a navrhnúť optimálnu cestu k vytvoreniu finálneho produktu.

viac info...

BSP Magnetica Located at
K �eleznej studienke 27, Bratislava, SK.
Phone: +421 905 372 340