Stali sme sa strieborným členom asociácie TYPO3

10. 10. 2012

Sme prvým a jediným strieborným členom Asociácie TYPO3 zo Slovenska. TYPO3 asociácia je nezisková organizácia, ktorej cieľom je podporiť rozvoj redakčného systému TYPO3.

BSP Magnetica, s.r.o. sa stala strieborným členom Asociácie TYPO3. Toto členstvo je výsledkom niekoľko ročného štúdia, práce a používania redakčného systému TYPO3. Sme jedná z prvých firiem na Slovensku, ktorá na základe tohto Enterprise CSM vyvíja projekty už od roku 2006. Počas našej existencie sme odovzdali odborné poznatky a skúsenosti mnohým vývojárom a redaktorom tohto redakčného systému. Zúčastnili sme sa väčších projektov vybudovaných práve na systéme TYPO3, ktoré boli realizované nielen pre klientov na Slovensku, ale aj pre zahraničných klientov v Nemecku, Rakúsku či v Českej republike.

Odrazom našej práce je skutočnosť, že sme sa stali jednou z najväčších spoločností používajúcich redakčný systém TYPO3 na Slovensku, a preto je pre nás prirodzené podporovať komunitu a združenie TYPO3.
Každý deň sa objavujú nové technológie, výzvy a nové problémy v IT odvetí, preto je dôležité, aby projekt TYPO3 napredoval a ponúkal riešenia na vzniknuté problémy. Pevne veríme, že týmto spôsobom, ktorým je príspevok, pomôžeme k ďalšiemu rozvoju systému TYPO3, aby sa tento redakčný systém stal najúspešnejším Enterprise CSM na trhu.

Naše členstvo v TYPO3 združení je vyjadrením pre súčasných klientov a zárukou pre budúcich klientov, že BSP Magnetica je spoľahlivým partnerom pre realizovanie aplikácií postavených na redakčnom systéme TYPO3.

Súvisiace články
BSP Magnetica Located at
K �eleznej studienke 27, Bratislava, SK.
Phone: +421 905 372 340